fbpx

Kuidas Instagrami abil uute klientideni jõuda ja käivet kasvatada

@spreaditsocial

Tutvu minu tegemistega ka Instagramis!

 

Otsid võimalusi, kuidas sotsiaalmeedia abil oma ettevõtte käivet suurendada, uusi kliente leida ja suuremat tulu teenida?

 

…seejuures on spetsialisti palkamine aga liiga kallis ning lööks eelarve lõhki? Või ei ole seni proovitu lihtsalt soovitud tulemust toonud? Kui siinkohal (kasvõi mõttes) pead noogutasid, siis oled õiges kohas!

Soovin sinuga jagada seda, mis on mind (ja minu kliente) äriliste eesmärkide saavutamisel aidanud. 

Olen sinu jaoks kokku pakkinud praktilise Instagrami käsiraamatu, mis toob sinuni (liialdamata!) KÕIK vajaliku, mida Instagrami abil ärilise edu saavutamiseks vajad.

See ei ole lihtsalt järjekordne e-raamat, vaid justkui mentor sinu taskus või töölaual, kel on vastused sinu küsimustele.

Selgitan sulle samm-sammult, kuidas ettevõtjana oma toote või teenusega Instagramis uute klientideni jõuda, brändi tuntust tõsta ja käivet mitmekordistada.

Olen käsiraamatu vahendusel sinuni toonud kõik selgitavast teooriast praktiliste strateegiate ja copywritingu võteteni. 

See on ühekordne investeering – alatine ligipääs! Käsiraamat koos tasuta boonusmaterjaliga jääb alatiseks sulle ning sellega ei kaasne ühtegi lisatasu. Lisaks kehtib sulle raamatu ostjana 50% soodustus minu poolt läbiviidavale personaalsele 1:1 Instagrami konsultatsioonile (mille tavahind on 125€, sulle raamatu omanikuna aga 62€)  ja seda tähtajatult.

Lisaks saad iga järgneva uuendatud-täiendatud versiooni Instagrami käsiraamatust endale TASUTA meilile.

Maarja Sepp I Virtuaalne assistent@virtuaalnetoetus
Read More
"Instagrami käsiraamat on tõesti nagu Instagrami õpik, mis võiks igal kasutajal olemas olla, sobib nii algajatele, kui ka aktiivsetele IG kasutajatele. Lausa 107 lehekülge väärtuslikku, õpetlikku teksti koos praktiliste näidete, illustratsioonidega ja arusaadavas keeles. Visuaalselt atraktiivne ja meeldib, et tähtsamad punktid on eraldi värvidega välja toodud ja kergesti eristatavad. Praktilised näited, kuidas oma bio targalt üles ehitada, et kõnetaks just sinu sihtgruppi, mis suurendab müüke ja kaasatust. Minu jaoks on IGs kõige raskem luua sisuplaani (õigemini olen varem postitanud ainult tunde pealt) ja selles käsiraamatus leidsin, kuidas luua toimiv sisustrateegia ning olemas on ka valmis tabel sisukalendri ja sisuplaaniga, mida vastavalt oma vajadustele muuta. Isegi tasuliste reklaamide lisamise juhend on olemas, kõik küsimused saavad vastuse piltlke näidete abil. Näha on, et seda on hoole ja armastusega tehtud, et igale IG kasutajale võimalikult palju väärtust pakkuda. Soovitan tõesti omale see IG õpik soetada ja materjal läbi töötada!"
Maigrit I Sooletervise mentor@maikifit
Read More
"Ma ei ole mitte kunagi niivõrd praktilist käsiraamatut sirvinudki. Selle ülesehitus oli nii kaasahaarav, samas kerge ja lihtne jälgida ning lugeda. Ma võtsin päris tükk aega selle läbi lugemiseks, sest tegin jooksvalt veel eraldi märkmeid ja koheselt ka muudatusi. Nii palju head infot, konkreetseid näiteid ja ka boonusmaterjalid, vau! PS! Panin lõpuks 2-astmelise peale.. Lõpuks jõudis kohale kui oluline see on! Tänud, Tuuli! Seda käsiraamatut ma soovitaks reaalselt igale ühele, kes soovib enda IG konto nähtavamaks teha ja enda sihtrühmani jõuda. See sobib nii alustajale kui ka juba IGs tegutsejale. Kõik on lihtsas, arusaadavas keeles koos näidetega. Lihtsalt puust ja punaseks ette tehtud. Uskumatu! See käsiraamat peaks päriselt igal IG kasutajal olemas olema 🔥 Sa oled lihtsalt super asjaga taaskord hakkama saanud, kui äge! Aitäh sulle!"
Previous slide
Next slide

Vaata mida Instagrami käsiraamat sulle pakub:

Käsiraamatu abil: Muutub ettevõtjana (ja ka turundajana) sinu arusaam Instagramist (sulle avaneb täiesti uus maailm, mis kinnitab sulle, et Instagram on uskumatult võimas müügi-ja turunduskanal!); Oskad Instagramis turundama asuda ka siis, kui sul puudub varasem kogemus või sa ei ole end seni Instagramis kuigi mugavalt tundnud; Tead täpselt, mida teha selleks, et Instagramis uute inimeste huviorbiiti jõuda ning et uuest külastajast saaks ka jälgija ning klient; Tead kuidas olemasolevad jälgijad maksvateks klientideks muuta ja lojaalne “fännibaas” üles ehitada; Tead kuidas Instagrami turundus päriselt toimib ja mis on Instagrami turunduse “saladuslik” edu valem; Oskad kirjutada kerge vaevaga oma tootest ja/või teenusest postitusi ilma, et kõlaksid “katkise grammofonina” või peaksid tunde arvutitaga veetma; Saad ülevaate automatiseerimise võimalustest Instagramis (automatiseeritud sõnumid, kommentaarid, müügitunnelite ülesseadmine); Saad teada kuidas oma Instagrami konto turvaliseks muuta ja seda häkkerite eest kaitsta; On sul samm-sammuline teejuht, mis on igal hetkel sinu jaoks olemas ning aitab säästa sinu kallist aega (tead täpselt, kuidas Instagramis tulutoovalt tegutseda).

Instagrami käsiraamatust 
leiad:

Käsiraamatust saad: Detailse teooria Instagrami ülesehitusest. Selgitan sulle, kuidas bio, highlightsid ja feed enda kasuks tööle panna ja milliseid levinud vigu vältida. Tõestatult toimivad copywritingu raamistikud, mille abil oskad sõnu kerge vaevaga ritta seada ja oma toodetest ja/või teenustest huvipakkuvalt rääkida; Erinevad testitud ja toimivad müügistrateegiad Instagramis rakendamiseks (koos näidetega);  Strateegiad jälgijate kaasatuse suurendamiseks Instagramis;  Praktilised soovitused lojaalse “fännibaasi” kujundamiseks ja kasvatamiseks; Juhendi tulemuse analüüsimiseks, konto turvameetmete rakendamiseks, müügitunnelite automatiseerimiseks; Lühiülevaate tasuliste reklaamide kaasamiseks Instagramis; Minu välja töötatud 2-sammulise valemi Instagrami sisu loomiseks, mille abil ei lõppe sisuideed enam ootamatult otsa ja sa ei pea kulutama tunde oma väärtuslikust ajast sisu loomisele. jpm.
BOONUSENA ootab sind TASUTA ligipääs ideepangale (25 pealkirja ideed nii story kui postituste tarbeks + 20 erinevat üleskutset müügi ergutamiseks).

Lisaks kehtib sulle tähtajatu 50% soodustus 1:1 Instagrami konsultatsioonile.

Kogu paketi maksumus on sulle 47€ ning ligipääs materjalile jääb alatiseks sulle – ühekordne investeering, alatine ligipääs!


Soovin aidata sind sinu (ärilistele) eesmärkidele lähemale. Tasukohaselt. Ilma, et peaksid kulutama sadu (või isegi tuhandeid) eurosid spetsialistide palkamisele, saamata seejuures garantiid, kas koostöö on sinu investeeringut väärt.

Instagrami käsiraamatu abil saad aga kõik vajaliku endale lihtsa vaevaga selgeks teha ning teadmised kohe praktiliselt töösse rakendada ilma, et peaksid selleks eraldi spetsialisti palkama. Lisaks on saavutatu sinu enda kätes – tulemused on just nii head, kuivõrd oled ise valmis panustama!

Instagram on TASUTA  turunduskanal, kus igapäevaselt aega veetmas ka sinu potentsiaalne klient – ära jäta oma kliente konkurentide hoolde, too oma äri esile!

Käsiraamat “Kuidas Instagrami abil uute klientideni jõuda ja käivet kasvatada” sobib sulle, kui sul on toode või teenus, mida soovid Instagrami abil müüa.

See digitaalne teejuht on sinu jaoks, kui oled..  

Ettevõtjast teenusepakkuja (näiteks coach,  juuksur, raamatupidaja, turundaja, müügiinimene, personaaltreener, mentor, sotsiaalmeediaspetsialist…); 

Tootepõhise äri omanik (müüd e-poes tooteid); 

Sotsiaalmeedia spetsialist või turundaja (ja soovid õppida Instagrami efektiivsemalt oma töös rakendama ja oma klientidele Instagrami abil veelgi paremaid tulemusi tooma).  

Kui tunned, et Instagram on miski, mille täit potentsiaali sa täna veel sajaprotsendiliselt ära kasutada ei oska ning tahad teada, kuidas Instagram toimiva turundus- ja müügikanalina tööle panna, siis on käesolev käsiraamat sulle sobiv abiline.

Instagrami käsiraamat maksab sulle vaid 47€, ent muudab kogu turundus- ja müügiprotsessi Instagramis sinu jaoks tulutoovamaks ilma, et peaksid lisaks suuri väljaminekuid tegema ning igapäevaselt tunde Instagramis veetma. 

Instagrami käsiraamatule saad üha uuesti tugineda (tegemist ei ole lühiajaliste trendidega). Ligipääs kogu käsiraamatus sisalduvale materjalile on kohene ning tegudele saad asuda niipea, kui selleks valmis oled!

Hei, mina olen Tuuli – sotsiaalmeedia sisustrateeg ja Instagrami mentor. Aitan väikeettevõtjatel ja persoonibrändidel Instagrami abil äri kasvatada ja uute potentsiaalsete klientideni jõuda.

Kui sul on küsimusi või soovid 1:1 nõustamist, siis võta minuga julgelt ühendust Instagrami vahendusel @spreaditsocial või kirjuta mulle meili teel tuuli@spreaditsocial.com