fbpx

Sisuplaneerimise teejuht väikeettevõtjale
ja persoonibrändile

sotsiaalmeedia turundus

Hei, mina olen Tuuli – sotsiaalmeedia sisustrateeg ja Instagrami ekspert. Aitan väikeettevõtjatel ja persoonibrändidel Instagrami abil äri kasvatada ja uute potentsiaalsete klientideni jõuda.

Kas tead seda tunnet kui pea on sisuideedest tühi, aega napib ning sinu Instagrami kontol valitseb nukker vaikus?

 

Tean väikeettevõtjana hästi, et tihti tuleb kanda mitmeid “mütse” olles tõepoolest “tootearendaja-spetsialist-raamatupidaja-disainer-copywriter-fotograaf-klienditugi” kõik ühes isikus ja samaaegselt…see pole lihtne! 

Turundajana on mul aga omad nipid kuidas sisuplaneerimine kiireks, lihtsaks ja kompaktseks muuta ilma liigselt aega, energiat ja närve kulutamata. 

Olen sinu jaoks kokku pannud ettevõtja “Starter Kit” paketi, mis muudab Instagrami sisu planeerimise lihtsamaks kui eales varem. “Starter Kit” sobib sulle nii siis, kui oled väikeettevõtja või persoonibränd, kui ka juhul, kui seisad  hoopis sotsiaalmeedia spetsialisti kingades  ning lood sisu oma klientide sotsiaalmeedia tarbeks. 

Millest “Starter Kit” koosneb?

 

Paketist leiad: 

  • Terve aasta sisukalendri, mis sisaldab 12 kuud (saad seda üha korduvkasutada, mis tähendab, et sa ei vaja iga aasta uut! Alustades kalendri kasutamist poole pealt, ei ole seegi takistuseks – saad kõik ebavajaliku mugavalt paari kliki abil kalendrivaatest eemaldada!).
  • 8 nädala ehk 2 kuu jagu Instagrami sisuideid nii feedi postituste kui storyde tarbeks (kokku 112 sisuideed: 56 postituse ideed + 56 ideed story tarbeks.

BOONUSENA tulevad täiesti TASUTA kaasa veel: 

  • 15 pealkirja näidist; 
  • 31 erinevat üleskutset (CTA-d) müügi suurendamiseks ja kaasatuse tõstmiseks; 
  • Samm-sammuline juhend toimiva pealkirja loomiseks (saad sellele üha uuesti ja uuesti tugineda ning rakendada seda nii sotsiaalmeedia postituste kui ka reklaamtekstide tarbeks) 

Kogu paketi maksumus on sulle vaid 14.99€. Miks? Väikeettevõtjana tean ka seda, et iga sent on arvel ja tihti ei ole võimalik (isegi kui väga tahaks) teha suuri kulutusi et palgata appi spetsialiste või läbida kulukaid koolitusi. Soovin aga väga kogu sisuloome protsessi sinu jaoks taskukohaselt lihtsamaks, mugavamaks ja tulemuslikumaks muuta ning loodan, et siinne väikeettevõtja  “Starter Kit” just seda eesmärki ka täidab!

Previous
Next
Previous
Next

PS! Kuigi tegemist on eeskätt Instagrami tarbeks mõeldud sisuloome paketiga, saad sealseid sisuideid edukalt rakendada ka Facebooki postituste tarbeks. Ainus, mida Facebooki puhul üks-ühele rakendada ei saa, on osad paketis välja toodud story ideed, kuna Facebook kõiki samu funktsioone, mis olemas Instagramis, kahjuks kasutada ei võimalda (ent väikeste kohandustega on kõiki ideid võimalik üle tuua ka Facebooki!)

Väikeettevõtja “Starter Kit” sobib sulle, kui oled täna sotsiaalmeedia maastikul tegutsev ning vajad postituste loomisel ning sisu planeerimisel abikätt.

Pakett sobib sulle, kui oled… 

  • teenusepakkuja (näiteks coach, treener, juuksur või mentor); 
  • tootepõhise äri omanik (müüd e-poes tooteid); 
  • sotsiaalmeedia spetsialist (ja soovid uusi ideid ja inspiratsiooni nii enda kui ka oma klientide sotsiaalmeedia tarbeks). 

Kui tunned, et sisuloome on tihti liialt aeganõudev ja stressitekitav ega too sulle soovitud tulemusi, ning siis on “Starter Kit” just sulle mõeldud! 

“Starter Kit” maksab sulle vaid 14.99€, ent muudab sisuloome protsessi sinu jaoks kiiremaks, lihtsamaks, mugavamaks ning mis peamine, ka tulemuslikumaks! Nii on sisu sinu (või sinu klientide) Instagrami kontol kaasahaarav, kasulik ja väärtustloov ning seda ilma liigse stressi ning ajakuluta!

Ühtlasi saad paketis väljatoodule üha uuesti ja uuesti tugineda ning selle abil genereerida aina uusi ideid. Lisaks saad kogu sisu puudutava hoida kompaktselt ühes kohas koos ega pea erinevate failide/keskkondade vahel seiklema. 

“Starter Kit” maksab sulle vaid 14.99€, ent muudab sisuloome protsessi sinu jaoks kiiremaks, lihtsamaks, mugavamaks ning mis peamine, ka tulemuslikumaks! Nii on sisu sinu (või sinu klientide) Instagrami kontol kaasahaarav, kasulik ja väärtustloov ning seda ilma liigse stressi ning ajakuluta! Ühtlasi saad paketis väljatoodule üha uuesti ja uuesti tugineda ning selle abil genereerida aina uusi ideid. Lisaks saad kogu sisu puudutava hoida kompaktselt ühes kohas koos ega pea erinevate failide/keskkonade vahel seiklema.
Tuuli Sotsiaalmeedia spetsialist

Hei, mina olen Tuuli – sotsiaalmeedia sisustrateeg ja Instagrami ekspert. Aitan väikeettevõtjatel ja persoonibrändidel Instagrami abil äri kasvatada ja uute potentsiaalsete klientideni jõuda.

Kui sul on küsimusi, soovid 1:1 nõustamist või oled huvitatud personaalsest Instagrami strateegiast, siis võta minuga julgelt ühendust Instagrami vahendusel @spreaditsocial või kirjuta mulle meili teel tuuli@spreaditsocial.com