Instagrami sisuloome pakett sobib sulle, kui:

 • Sul ei ole aega, oskusi või tahtmist regulaarselt Instagrami sisuloomega tegelemiseks;

 • Sulle meeldiks, kui keegi loob kogu vajaliku (nii feedi kui story) sisu sinu eest valmis ja sulle jääb vaid postitamise vaev;

 • Sa soovid, et sisu sinu Instagrami kontol oleks sinu sihtrühma kõnetav ja ärilisi eesmärke arvestav;

 • Sa soovid, et saaksid Instagrami regulaarselt postitada ilma, et peaksid ise sisuloomele eraldi aega võtma.


Instagrami sisuloome pakett ei sobi sulle, kui:

 1. Kui sa vajad lisaks sisuloomele abi ka konto halduse ning Instagrami turundustegevuste analüüsiga. Sel juhul sobib sulle kuupõhine Instagrami halduse pakett;

 1. Kui otsid inimest, kes aitaks luua sulle brändipõhist foto-või videomaterjali. Mina foto- ja videoteenust ei paku. Minu poolt pakutav sisuloome pakett hõlmab Instagrami sisutekstide kirjutamist (ehk aitan koostada postitusi, mis kõnetavad sinu klienti), kujundatud postituste loomist (ehk karussellid, tekstiga täiendatud fotosisu, reelide kaanefotod jm) ning olemasoleva foto- ja videomaterjali sobivaks vormistamist, sh lihtsam videomontaaž reelide tarbeks. Sisuloomel tuginen aga sinupoolsele mustandmaterjalile vastavalt vajadusele (st videoklipid ja fotod tootest/teenusest/inimestest, info toote/teenuse kohta).

Sisuloome paketi raames:

Loon sinu Instagrami konto tarbeks strateegilist ja läbimõeldud sisu, mis aitab sinu äril silma paista ja sinu äri vastu huvi ja usaldust luua. Tuginen sisuloomel kliendipsühholoogiale ja tõestatult toimivatele copywritingu (tekstiloome) raamistikele. Arvestan sisuloomel sinu äri spetsiifikaga (sinu sihtrühm, visuaalne identiteet ehk fondid, värvitoonid ja visuaalne keel) ja loon sisu, mis kõnetab sinu klienti.

Paketi raames:

 • Valmib sisu, mis koheseks kasutamiseks valmis;

 • Saad tellida sisu sulle sobivas mahus ja nii kuu- kui nädalalõikes;

Mida Instagrami sisuloome pakett sisaldab?

 • Sisuloomet eelnevalt kokkulepitud mahus postitusi nii feedi kui story tarbeks;
 • Postitusi erinevate sisuformaatide rakendamiseks (karussellsisu, reel, staatiline fotopostitus, story);
 • Nii postituste sisutekste kui kujundust vastavalt vajadusele (näiteks karussellpostituste slaidid, reeli kaanefotod);

Mida sisuloome pakett ei sisalda?

 1. Foto- ega videoloomet. See tähendab, et koostööks on vajalik sinupoolne mustandmaterjal (või valmidus selle loomiseks) foto- või videosisu näol, millele sisuloomel tugineda saan. Näide: kui soovid Instagrami tarbeks videosisu (reel'e), siis ootan sinu poolt valmidust edastada mulle eelnevalt valmis filmitud mustandmaterjal (videoklipid), mille saan sobivalt kokku monteerida ja vastavalt vajadusele vajalike lisadega täiendada.

Instagrami sisuloome paketi abil:

 • On sisu sinu Instagrami kontol eesmärgipärane ja kliendikeskse ülesehitusega, aidates sinu potentsiaalsetes klientides huvi ja usaldust äratada;

 • Ei pea sa sisuloome pärast muretsema ega selleks eraldi aega võtma - loon kogu vajaliku sisu valmis sinu eest nii, et sullel jääb vaid postitamise vaev;

 • Sulle jääb rohkem vaba aega tegeleda teiste oluliste asjadega - olgu selleks äritegevusega seonduv või perega koosveedetud kvaliteetaeg.

Vali endale meelepärane pakett ja hakkame peale:

#Pakett 1

 • 8x postitust (karussellid, "tekst-pildil" laadi sisu, Reelid) koos kujunduse ja sisutekstidega;

 • 8x story't koos kujunduse ja sisutekstidega.

490€/kuu

#Pakett 2

 • 16x postitust (karussellid, "tekst-pildil" laadi sisu, Reelid) koos kujunduse ja sisutekstidega;

 • 16x story't koos kujunduse ja sisutekstidega.

890€/kuu

#Pakett 3

 • 20x postitust (karussellid, "tekst-pildil" laadi sisu, Reelid) koos kujunduse ja sisutekstidega;

 • 20x story't koos kujunduse ja sisutekstidega.

1150€/kuu

Leidsid meelepärase paketi ja oled valmis alustama?

PS! Pane tähele, et postitusi on võimalik tellida ka ühekordse tellimusena ühe- või mitme kaupa järgneva hinnakirja alusel:

 1. Üks kujundatud karussellpostitus 75€ (4 tk 220€);
 2. Üks postituse sisutekst (ainult copy, ilma visuaalita) 45€ (4 tk 160€);
 3. Üks reel al.75€ (lõplik hind sõltub kontseptsioonist).

Sa ei leidnud endale sobivat paketti või sul on mõni erisoov?

Mina olen Tuuli,

Minu turundusteekond algas 2020.aasta varakevadel, mil alustasin tööd sotsiaalmeedia spetsialistina.

Tegin koostööd nii väiksemate kui suuremate kodumaiste ja ka kaugemate ettevõtetega (nende hulgas näiteks turundusagentuur The Wavy Social, Viljakusmonitor ja Elusväli).

Tänaseks olen end Instagramile pühendanud ning Instagrami võimaluste abil ehitanud endale asukohavaba äri ja loonud lisaks ka passiivse sissetuleku (eelmisel, 2023.aastal teenisin tänu Instagramile üle 4000 euro passiivset tulu, millest üle poole vähem, kui 2 kuuga) ja aidanud kümnetel kodumaistel ettevõtetel Instagrami abil brändi tuntust tõsta ja kliente leida.

Lisaks toetanud 150+ ettevõtjat ja turundushuvilist läbi digitoodete.

Instagram on minu hinnangul täna turulolevatest sotsiaalmeedia kanalitest võimsaim, pakkudes terviklikku funktsionaalsust ning seda täiesti tasuta.

Sa ei pea täna Instagramis turundamise eest sentigi maksma ja saad alustada kohe ja praegu, ka 0 eurose eelarvega. Sul tuleb lihtsalt teada, kuidas Instagram turunduskanalina töötab. Kui vajad Instagrami sisuloome osas abikätt, anna endast märku ja võtan sisuloome enda kanda!

Instagrami kuupõhised sisuloomepaketid algavad 490€. Kui sa ei leia endale sobivat lahendust, siis küsi eraldi pakkumist SIIN.

Mida minu senised ja praegused kliendid minu kohta öelnud on:

Varasemad ja praegused kliendid: