Instagrami audit

Auditi käigus analüüsin sinu Instagrami kontot, kaardistan kitsaskohad ja annan kaasa omapoolsed parendusettepanekud kirjalikus PDF-formaadis.

Tutvu lähemalt

Instagrami sisuloome

Soovid ise oma Instagramis toimetada, kuid postituste ja story'de loomine on sulle tõeliseks katsumuseks või lihtsalt aega napib? Loon kogu sisu sinu eest valmis ja sulle jääb vaid postitamise vaev!

Loe lähemalt

Personaalne Instagrami strateegia

Kirjalikus PDF-formaadis valmislahendus samm-sammulise tegevuskava näol, mis arvestab sinu äri eripärasid ja ärilisi eesmärke ning aitab sul Instagramis soovitud tulemusteni jõuda. Sulle jääb vaid tegudele asumise vaev.

Uuri lisa

Kuupõhine Instagrami haldus

Sulle meeldiks, kui keegi teine vastutaks sinu Instagramis toimuva eest, sisuloomest postitamise ja konto haldusest analüüsini? Kui nii, siis on kuupõhine Instagrami haldus sinu jaoks.

Tutvu pakettidega

Instagrami konsultatsioon

Sul on Instagramiga seonduv küsimus? Tunniajane konsultatsioon Zoomi vahendusel sobib sulle, kui oled konkreetse(te) küsimuste osas jänni jäänud ega tea, kuhu/kuidas edasi liikuda. Aitan sinu küsimusele vastuse leida.

Vaata lähemalt

Hei, mina olen Tuuli!

Olen 4+ aastase kogemusega ettevõtja, sisuturundusstrateeg ja Instagrami mentor. Minu ettevõtlus- ja turundusteekond sai alguse suurest huvist toidufotograafia vastu. Sealt edasi toimetasin mitu aastat sotsiaalmeedia spetsialistina ning tänaseks olen spetsialiseerunud Instagramile ja sisuturundusele. Neid kaht omavahel kombineerides on mul olnud au turundusteemadel toetada paljusid kodumaiseid ettevõtjaid just nagu sina ja mina.

Mida minu senised ja praegused kliendid minu kohta öelnud on:

Varasemad ja praegused kliendid: