Hei, mina olen Tuuli!

Olen ettevõtja, sisuturundusstrateeg ja Instagrami mentor. Alates aastast 2020 olen aidanud mitmekümnetel kodumaistel ettevõtetel Instagrami ja nutikate sisuturunduslahenduste abil maksvate klientideni jõuda.

Seda kõike strateegilise (loe: kliendikeskse) sisuloome ja teadliku Instagrami kasutamise läbi.

Lisaks toetanud 150+ ettevõtjat ja turundushuvilist läbi digitoodete.

Minu "tööriistakasti" kuuluvad põhjalikud teadmised ja oskused sisuturundusest ja Instagramist ning sellest, kuidas nende oskuste abil sotsiaalmeedias äri üles ehitada ja kliente leida.

Kuidas ma turunduseni jõudsin?

See on pikk lugu, ent jagan sinuga põgusalt olulisemat. Kõik sai alguse kirglikust huvist tervisliku toitumise vastu aastal 2013. Olin siis 16-aastane ja soovisin hirmsasti kaalu langetada.

Et end selles vallas motiveerituna hoida, hakkasin Instagramis oma teekonda ja retseptikatsetusi jagama. Sealt sündis huvi toidufotograafia vastu, mis aastatega üha süvenes.

Aastal 2017 lõin elukaaslase abiga oma esimese terviseblogi (tttuuli.ee, mille paar aastat tagasi küll sulgesin, kuid mis püsis tervise- ja elustiiliblogina pikalt Google otsingu tipus) ja otsustasin proovida kätt toidufotograafina. Ettevõtlus ja sellega kaasnev vabadus olid mind alati paelunud.

Sealt see pall veerema hakkas - esimesed toidufoto kliendid jõudsid minuni läbi blogi ja siis juba läbi Instagrami, kus oma tegemisi laiemalt kajastama asunud olin.

Taipasin, et sotsiaalmeedia eeskätt Instagramiga täidab oluliselt võimsamat rolli, kui seni arvanud olin.

Tänaseks olen üles ehitanud asukohavaba veebiäri ja seda just tänu Instagramile.

Toetan ettevõtjaid Instagrami turunduse teemadel läbi personaalse nõustamise ning täiendavalt olen kokku pannud ka praktilise Instagrami käsiraamatu.

Lisaks õpetan, kuidas sisuturunduse abil konkurentsist eristuda, potentsiaalsete klientide südameid võita ning luua sisu, mis müüb.

Eelmisel aastal oli mul au käia külas podcastis Puudutus, kus jagasin lähemalt oma teekonnast turunduseni. Lisaks vestlesime lähemalt Instagrami teemadel. Osa on sinu jaoks kuulatav SIIT.

Kui soovid Instagrami oma äri kasuks tööle panna, saan sulle abiks olla erinevate personaalsete või juba valmis lahenduste toel.

Enesetäiendus

  • Oman kõrgharidust, olles lõpetanud Tallinna Tehnikakõrgkooli juhiabi eriala, kus muuhulgas läbinud ka põhjaliku turundusalase valikaine.

  • Lisaks praktilisele kogemusele, olen oma turundusteadmiste pagasit järjepidevalt täiendanud nii läbi kodumaiste (Turunduslabor ja erinevad webinarid) kui ka rahvusvaheliste võimaluste vahendusel. Hiljutised läbitud kursused: "The Art of Storytelling for Freelancers and Creators" (Domestika), TalkToMay Reach Impact Training, Elle Crawford Dream Client DM Challenge.

  • Turundusteadmisi toetav lemmik kirjanduslik teos, mis on minu silmi sisuturunduse poole pealt enim avanud: Donald Milleri poolt kirjutatud raamat nimega "Building A Story Brand".

Tutvu tehtud töödega