Praktiline Instagrami käsiraamat ettevõtjale ja turundajale

Õpi kuidas oma äri Instagrami abil tulemuslikult turundada, uusi kliente leida ja käivet kasvatada.

Video

Otsid võimalusi, kuidas sotsiaalmeedia abil oma ettevõtte käivet suurendada, uusi kliente leida ja suuremat tulu teenida?

...seejuures on spetsialisti palkamine aga liiga kallis ning lööks eelarve lõhki? Või ei ole seni proovitu lihtsalt soovitud tulemust toonud? Kui siinkohal (kasvõi mõttes) pead noogutasid, siis oled õiges kohas!

Olen kokku pakkinud praktilise Instagrami käsiraamatu, mis toob sinuni (liialdamata) KÕIK, mida täna Instagrami abil ärilise edu saavutamiseks vajad.

Toon käsiraamatus sinuni selle, mis on mind (ja minu kliente) äriliste eesmärkide saavutamisel aidanud.

Mitte lihtsalt järjekordne e-raamat, vaid justkui 24/7 sinu jaoks olemas olev mentor sinu taskus või töölaual

Selgitan sulle käsiraamatus samm-sammult, kuidas ettevõtjana oma toote või teenusega Instagramis uute klientideni jõuda, brändi tuntust tõsta ja käivet mitmekordistada.

Olen käsiraamatu vahendusel sinuni toonud kõik selgitavast teooriast praktiliste strateegiateni.

Käesolev Instagrami käsiraamat ei põhine mitte lühiajalistel trendidel, vaid ajatutel turundusstrateegiatel. Ma ei jaga sulle nippe, millised muusikapalad sinu video "viraliks" aitavad, kuid õpetan sulle, kuidas Instagrami võimalused nutikalt enda kasuks tööle.

Näitan sulle, kuidas jõuda Instagramis uute inimeste (ja ühtlasi potentsiaalsete klientide) huviorbiiti ning kuidas olemasolevad jälgijad maksvateks klientideks muuta. Seda ka väikese (või olematu) turunduseelarve ning suure jälgijaskonnata.

Instagrami käsiraamat on sulle sobiv lahendus, kui:

  • oled persoonibränd ehk ettevõtjast teenusepakkuja (näiteks coach, mentor, juuksur, raamatupidaja, turundaja, sotsiaalmeedia spetsialist...);
  • oled tootepõhise äri omanik (müüd e-poes füüsilisi või digitaalseid tooteid);
  • soovid õppida Instagrami turunduskanalina efektiivselt kasutama ja soovid oma äri Instagrami abil kasvatada ja uusi kliente leida;
  • kui tunned, et Instagram on miski, mille täit potentsiaali sa täna veel sajaprotsendiliselt ära kasutada ei oska, kuid tahad teada, kuidas Instagram toimiva turundus- ja müügikanalina tööle panna;
  • oled valmis käsiraamatust õpitu praktikasse rakendama ja tead, et tulemused sõltuvad sinu poolsest valmisolekust päriselt panustada.

Instagrami käsiraamat ei sobi sulle, kui:

sul ei ole Instagrami vastu huvi ja sa ei plaani Instagramis aktiivselt tegutsema asuda;

soovid, et keegi teine sinu Instagramiga tegeleks (sel juhul võib sulle sobida hoopis Instagrami haldusteenus. Küsi pakkumist).

*SIIA TAGASISIDE FOTONA VMS, NT KOLLASEL TAUSTAL"